Dzień nauczyciela kolorowanki

Dzień nauczyciela kolorowanki- kolorowanki są idealnym prezentem dla ukochanych nauczycieli. Może je wykonać każdy uczeń. Z przedszkola, klasy pierwszej, czy ostatniej klasy szkoły podstawowej.

Dzień nauczyciela kolorowanki

Na stronie superkolorwanki.pl, znajdziesz mnóstwo kolorowanek na dzień nauczyciela. Ponadto jeżeli szukasz nietypowych świąt, to zapraszam Cię do zapoznania się z kalendarzem świąt nietypowych. Pod tym linkiem znajdziesz wszystkie ciekawe święta z podziałem na miesiące.

Kolorowanki do druku za darmo.

Wszystkie materiały dostępne na stronie superkolorwanki.pl, są do pobrania za darmo. Jedyne czego potrzebujesz, to drukarka, kartki papieru, kredki. Kolorowanek możesz używać w domu, szkole oraz przedszkolu.

Dlaczego warto cenić nauczycieli – List do mojego nauczyciela

Droga nauczycielko, Czy pamiętasz mnie? Małą dziewczynkę, która codziennie przez prawie trzy godziny siedziała przy Twoim biurku? Tę, która zadawała ci ciągle mnóstwo pytań. Tę, która ciągle rozrabiała. A teraz, kiedy jestem dorosła, wiem, jak bardzo musiałam być dla ciebie uciążliwa. Ale tak to jest z dorastaniem, że rzeczy, które miały znaczenie w dzieciństwie, w dorosłym życiu nie mają już znaczenia. Dlaczego ktoś chciałby być nauczycielem i spędzić życie ucząc dzieci? Nikt w mojej rodzinie nie jest nauczycielem. Nikt w moim kręgu przyjaciół też nie jest nauczycielem. Prawda jest taka, że wszyscy jesteśmy bardzo zajętymi ludźmi i myślimy tylko o sobie- w przeciwieństwie do nauczycieli.

Byłaś pierwszą osobą która…

Jako dziecko nie miałem pojęcia, jakie miałem szczęście, że byłeś moim nauczycielem. Ale jako dorosły, zdaję sobie sprawę, jakie miałem szczęście, że miałem ciebie. Byłaś pierwszą osobą w moim życiu, która dostrzegła we mnie potencjał. Byłaś pierwszą osobą, która wierzyła we mnie, gdy nikt inny tego nie robił. Byłaś pierwszą osobą, która powiedziała mi o znaczeniu edukacji i mocy dobrych ocen. Byłaś pierwszą osobą, która powiedziała mi, jak ważne jest bycie dobrym człowiekiem. Byłaś pierwszą osobą, która nauczyła mnie jak być dobrym przyjacielem. Byłeś pierwszą osobą, która nauczyła mnie jak być dobrym człowiekiem